Hesaplı Tabela Şişli Tabela Hizmetlerinde Güvenilir Adres

Tabela modellerini sizlerden çok sizin potansiyel müşterileriniz için yapmaktayız. Yapılan keşifler ve isteğiniz doğrultusunda hazırlanan tasarımları sizin beğeninize sunuyoruz. Rakipleriniz arasında farklılığınızı yansıtmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstediğiniz tarz tabelaları uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

 

Şişli Tabela Modelleri

 

Beğendiğiniz tabela modellerini sizin için tasarlıyoruz. Sizlerden onay alınmadan üretim sürecine geçmiyoruz. Üretim aşamasına geçene kadar tasarım üstünde beğenmediğiniz yerler olursa istediğiniz kadar değiştirme hakkınız olabiliyor. Örneğin Şişli tabelacılar arasında firmanız için cadde tabelası istiyorsanız tercihinizi totem tabeladan yana kullanabilirsiniz. Totem tabelaların en etkili reklam kaynağı olduğu unutulmamalıdır. Her boyutta tasarlanıp kolaylıkla fark edilmenizi sağlayacak olan totem tabelalar için sitemizi mutlaka ziyaret edin.

 

Şişli Tabela Örnekleri

 

Şişli tabelada fiyatlar sizin istediğinize göre şekillenir. İşletmeniz için gerekli olan tabela modellerinden istediğinizi tercih ederek adınızı hızlı ve etkili bir şekilde duyurabilirsiniz. Düşük bir maliyet hesabıyla yüksek müşteri potansiyeli ve kar elde etmenize yardımcı oluyoruz. İstediğiniz tabela modellerinden birini seçip kendi markanız için uyarlatabilirsiniz. Seçimi tamamen size bırakıyoruz. Tabelanızı ister kabartmalı ister oyma isterseniz de ışıklı tercih edebilirsiniz.

 

Şişli Tabela Dijital Baskı

 

Şişli tabelacısı olarak işletmeniz için iç veya dış mekana uygun one way vision tabelalar tasarlamaktayız. Seçeceğiniz desenler yüksek teknolojili makineler yardımıyla hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı tekniklerle hazırladığımız dijital baskıları mekanınızın içinde ya da dışında kullanabilirsiniz. One way vision tabelalar delikli yapısı sayesinde içeride olanları dışarıya göstermez. Siz içeride rahatlıkla çalışırken dışarıda olanları çok rahat görebilirsiniz. İşletmeniz için tercih edeceğiniz küçük çaplı delikler sayesinde baskının görüntü kalitesini arttırabilirsiniz.

 

Şişli Reklam Tabelaları

 

Reklam tabelaları arasında en etkili olan yöntemlerden birisi de led tabela kullanımıdır. Tabela modelleri içerisinde dikkat çeken led tabelaları istediğiniz renkte kullanabilirsiniz. Artık endişelenmenize gerek yok çünkü gündüzleri de müşteriler tarafından kolaylıkla fark edilebilirsiniz. Tabelanızda kullanacağınız animasyonlar ile diğer işletmelerden farklı olduğunuzu kolayca gösterebilirsiniz. Led tabelaların düşük enerji tüketimine sahip olması sizi bütçe açısından rahatlatacaktır. Aynı zamanda yanıp sönme özelliği ile dikkatleri üzerine çekip müşterilere ben buradayım diyecektir.

 

Tabela Bakımları Hakkında

 

Her tabela modellerinin malzemeleri birbirinden farklı profillere sahiptir. Bu malzemelerinin özellikleri zaman içerisinde yeniliklerini kaybedebilmektedir. Her ne kadar hava şartlarına karşı dayanıklı olsalar da tabelalar yine de bu koşullardan etkilenmektedir.

  • Kar yağışı veya yağmur bu tabelaların içten içe çürümesine sebep olup dayanıklılığını azaltabilir. Bu dayanıklılığı artırmak için konstrüksiyon çalışmaları yapılarak tabelanız sağlamlığına kavuşturulabilir.
  • Vinil tabelalar üzerinde zamanla solma meydana gelebilir. Bu durumda viniller sökülerek bakımı yapılabilir. Bir başka örnek olarak folyolar tabelalar için önemli bir yere sahiptir. Eskimiş veya zarar görmüş olan folyolar özel solüsyonlar kullanılarak bulunduğu yerden sökülür. Bu işlem özenle yapılmalıdır ve tabelanın zeminine zarar vermemelidir. Müşteri istediği takdirde yeni bir görsel baskı isteyip bu baskıyı tabelaya uygulatabilir.
  •  Bütün bunların yanı sıra pis ve kötü görüntülerden kurtulmak için tabela modellerinin genel temizliği ihmal edilmemelidir.
  • Tabela temizliği normal temizlik işlemlerinden farklıdır. Kabartmalı bir tabelanız varsa tabelanın üzerindeki harflerin tek tek temizlenmesi gerekir.
  • Tabelanın  paslanmaz kısımları özel solüsyonlar ile dikkatli bir şekilde parlatılmalıdır.

 

Eyüp Tabelacı

 

Eyüp tabelacı tabelanın en başından montajına kadar sizin yanınızdadır. Firmamız hatalara yer vermemektedir. İstediğiniz özellikteki modelleri siz müşterilerimiz için özel olarak sunmaktayız. İşletmenizin kurumsal kimliğini destekleyecek binlerce çeşit renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Bulunduğunuz sektöre göre tabela modelleri farklılık gösterecektir. Bizler işletmeniz için en doğru modeli size sunuyoruz.

 

Uygun Bütçeli Şişli Tabela

 

Bütçe dostu fiyatlarımız sayesinde firmanız ödediğiniz paranın karşılığını almaktadır. Seçtiğiniz modele ve kullanacağınız alana göre farklılık gösteren tabela fiyatları için Hesaplı Tabela sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsallaşma yolunda sizlere eşlik ederek dilediğiniz zaman firmamızdan yardım alma olanağı sunuyoruz. Kendi bütçeniz için en uygun tabela modelleri arasından istediğinizi tasarlatabilirsiniz.