Tabela Metrekare Fiyatları

Tabela Metrekare Fiyatları

 

Birçok tabela çeşidi mevcuttur. Her tabela çeşidi farklı materyallere ve farklı üretim biçimlerine sahiptir. Her tabela modelinin kullanım alanı, özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Bu kriterlere göre fiyatlar da değişmektedir.

 

Tabela metrekare fiyatları kullanılan malzeme, tercih edilen tabela türü, yapılacak proje ve proje boyutlarına göre değişir. Standart tabelalar ile özel olarak üretilip tasarlanan tabelalar arasında işçilik ve emek farkı olduğu için fiyat farkı görülür.

 

Işıksız tabelalar genellikle kompozit zemin üzerine cnc kesim uygulama veya demir konstrüksiyon üzeri dijital baskı şeklinde uygulanır. Genellikle m2 fiyatı 170₺ ile 270₺ arasında değişir. Fakat fiyatlar tasarıma boyuta ve firmanın tercihlerine göre değişim gösterebilir.

 

Işıklı Tabela Metrekare Fiyatları

 

Işıklı tabelalar ışıksız tabelalara oranla daha maliyetli fakat daha ilgi çekici ve daha uzun ömürlüdür.  Işıksız tabela metrekare fiyatları oranına yakın fiyatlara sahip ışıksız paslanmaz krom kutu harf tabelalar da led hariç ışıklı tabelaların tüm parçalarını taşır. Bu sebeple m2 fiyatı açısından ışıklı tabela metrekare fiyatları civarında 350 ve 450₺ arasında denilebilir. Işıklı tabela fiyatlarına referans olarak tüm bu fiyat aralıklarından yola çıkarak 450-600₺ arasında bir örnek verebiliriz. Fakat tüm bu fiyatlar varsayımsaldır. Net fiyat gerekli istekler üzerine gerekli ölçümler yapıldıktan sonra ortaya çıkar.

 

Tabela fiyatları yapılacak olan tasarımın zorluğuna, boyutuna, materyaline, uygulayan firmaya göre değişmektedir. Sizler için en uygun fiyatlı, en kaliteli ürünleri cebinize en uygun şekilde fiyatlandırıyor, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.