Tabela Modellerinde Geniş Ürün Yelpazesi

Tabela Modellerinde Geniş Ürün Yelpazesi

 

Tabela, işletmelerin dışına asılarak insanlara bilgi vermek amacıyla kullanılan reklam ürünleridir. Tabelalar kullanılacak yerin durumuna, işletmenin yaptığı faaliyetlerine göre tasarlanarak kullanılabilir. Son zamanlarda hemen hemen her işletmenin bir tabelası bulunmaktadır. Eyüp tabelacı tabela modellerinin çeşitliliğinin sizler için sunar. Her alanda kullanılabilen tabela modellerini ve kullanım alanlarını sizler için derledik.

 

Tabelaların İşletmelere Sağladığı Yararlar

 • Tabelalar en dikkat çeken ve kolay reklam araçlarıdır.
 • Şirket ve işletmelerin marka değerini arttırır.
 • Modern ve şık bir tarzda hazırlanan tabelalar akılda kalıcılığı arttırır.
 • Kaliteli malzemeden üretildiği zaman uzun ömürlü ve dayanıklı olur.
 • Diğer reklamlara göre maliyeti ucuzdur çünkü kalıcılık açısından ömürlüktür.
 • Kullanımı ve bakımı kullanan kişiye kolaylık sağlar.
 • Tabelalar dış mekanların vazgeçilmez parçalarıdır.
 • Eğer maliyet fazlaysa olabildiğinden daha çok müşteri çekme potansiyeline sahiptir.
 • İşletmelerin yerinin değişme ihtimaline karşı tabelalar taşınabilir olarak üretilir.
 • Alüminyum, vinil, pleksi gibi çeşitli malzemelerden üretilebilir.

 

Pleksi Tabela Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

Şimdilerde firmaların tabela konusunda ilk tercihi dayanıklılık ve uzun ömürlü olması olduğu için pleksi tabelalar bu konuda öne çıkmaktadır. Fiyatları uygun olduğu için çok sık tercih edilir. Bunun yanı sıra her mekana uygundur. Işıklı ve ışıksız olarak firmaların tercihine göre seçilebilir. Pleksi tabelalar kutu harf şeklinde tasarlandığında görsel etkisi daha fazla öne çıkar. Görsellik ve dayanıklılık açısından firmalar tarafından en çok seçilen tabela çeşitlerinden biridir.

 

Led Tabela Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

Led tabelalar her iklim şartlarında çalışmaya devam eder. Tabela fiyatları içinde led tabela çeşitleri oldukça ekonomiktir.  Enerji tasarruflu ışık kullanıldığı için elektrik tüketimi yok denecek kadar azdır. Led tabelalardaki ışıklar yanıp sönerek müşterilere görsel zevk sunar. Led tabelalar uzak mesafelerden bile kolayca görülür ve dikkat çeker. Çıktığı ilk dönem sadece kırmızı ışıklardan oluşan led tabelaların artık birbirinden farklı renkleri vardır. Kullanıcıların seçeneklerine göre kullanılacak yazılar kayan yazı veya sabit yazı olarak çeşitlendirilebilir. Led tabelalar gece ve gündüz farkını ortadan kaldırır böylece müşteriler hangi zaman olursa olsun tabelayı kolaylıkla görebilir.

 

Tabela Yaptırırken Bilmeniz Gerekenler

 

Reklam araçları yıllar geçtikçe değişse de en eski reklam aracı olan tabelalar yıllar geçse de değerini hiç kaybetmemiştir. Aksine tabelalar teknolojinin gelişmesiyle birlikte değerine değer katmıştır. Tabela modellerini seçtikten sonra yapılması gerekenler;

 • Yaptırılacak tabelanın çevreye uyumlu olması gereklidir.
 • Tasarımın ve üretimin özellikleri
 • Seçilen tabelada kullanılacak malzeme ve yapılan işçiliğin kalitesi
 • Akılda kalıcı bir tabela olması için seçilecek renk ve buna göre bir görünümün olması
 • Uygun fiyatlı, dayanıklı ve uzun ömürlü olması

Tabelayı yaptırmadan önce mutlaka bir ön izleme çalışması yapılmalıdır. Bu yüzden tabelanın bütün aşamalarını yakından takip etmelisiniz. Tabelanızı kalitesiz bir malzemeden yaptırdığınız takdirde dış etkenlerden etkilenip deforme olması çok yüksektir. Aynı şekilde tasarımdan başlayan ve tabelanın montajına kadar devam edecek olan işçiliğin kalitesi de tabeladan beklenen beklentileri karşılamalıdır. Tabelanın tasarımının profesyonelce yapılması önemlidir. Firmaya özel hazırlanmış logo, renk ve yazı stilinin olması görenlerin aklında kalması açısından oldukça etkili bir yöntemdir. Aynı şekilde tabela yapımı bittikten sonra montajının yapılacağının yerinin belirlenmesi gereklidir. Genellikle işletmenin ön cephesi seçilip monte edilir. Ön cephe montaj için uygun olmadığı durumlarda yan cephe ya da çatı tabelalar da tercih edilebilir. İşletmenizin görünürlüğünü desteklemek için kalabalık alanlara koyacağınız yön tabelalarıyla işletmenizin konumunun varlığını paylaşabilirsiniz.

Şişli tabelacı denilince aklınıza gelebilecek her türlü tabela modellerini Hesaplı Tabela olarak sizleri en iyi yansıtan tabelalar hazırlamaktayız. Rakipleriniz arasında dikkat çekip, farklılığınızı herkese göstermek isterseniz ihtiyaç duyduğunuz adres tam da biziz. Güvenilir ekibimizle sizler için ihtiyacınız olan en iyi tabelayı hazırlıyoruz ve sizin zevkinize sunuyoruz. Bütçenize uygun kalitede üretilen çeşit çeşit tabela modelleri içinden sizi yansıtan en iyi tabelayı seçebilirsiniz. Tabela fiyatlarını düşünmeyin siz hayalinizi söyleyin biz bütçenize uygun tabela konusunda size yardımcı olalım. Diğer işletmelerden sizi ayıracak ve kalabalıkta bile dikkat çekmenizi sağlayacak tabelalar için tam olarak doğru yerdesiniz.