Vinil Germe Tabela Fiyatları

Vinil Germe Tabela Fiyatları

 

Vinil germe tabela, dijital baskı yöntemiyle basılan vinilin (branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilmesi ile elde edilir. Daha önceden hazırlanmış olan ve içinde aydınlatma sistemi bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılması ile oluşturulur. İsteğe göre profil şase üzerine gerdirildikten sonrasında ışıksız olarak da kullanılabilir.

 

Demir profillerin üzerine brandanın gerilmesi ve montelenmesi ile hazırlanılır. Işıklı yapılmak istenirse de içine floresan döşenir. Bu şekilde ışıklı ve ışıksız olarak hazırlanabilir. Tıpkı diğer tabela modellerinde olduğu gibi vinil germe tabela fiyatları boyutlarına ve tasarım özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

 

Net bir fiyat aralığı vermek doğru değildir. Fakat vinil germe tabela fiyatları diğer tabela modellerine göre daha kolay kurulduğundan, tek parça oluşundan ötürü daha uygundur.

 

Uygun Fiyatlı Vinil Germe Tabela

 

Vinil germe tabelanın tercih edilmesinin başlıca nedeni tek parça halinde reklamınızı yapabilmesi ve daha kolay kurulup, daha maliyetsiz olmasıdır. İkinci en önemli tercih sebebi de vinil tabela üzerine istediğiniz rengi, resmi, düz bir arka plan yerine degrade geçişi de tercih edebilmenizdir. Arka planda veya yazınızın yanında istediğiniz resimleri de kullanabilirsiniz. Dijital baskı yöntemi kullanıldığı için seçenekler sınırsızdır. Birçok iş yerinde vinil germe tabelalardan yararlanılır.

 

Vinil germe tabela fiyatları dışında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur da dijital baskının kalitesidir. Kalitesiz bir dijital baskı markanızı çok kötü temsil edecektir. Bu sebeple kesinlikle güvenebileceğiniz bir firma olmakla gurur duyuyor ve size en kaliteli malzemelerle hizmet veriyoruz.