Dijital Baskı

Dijital Folyo Baskı Tabela

 

Dijital baskı modelleri kullanıldığı malzemenin adını alarak anılır.  Bahsedeceğimiz folyo baskı, PVC sticker denilen malzemenin üzerine yapılan dijital baskıya verilen bir isimdir. Herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan birçok yüzeye kolayca yapışabilir bu yüzden oldukça sık tercih edilen ürünler arasındadır. Dijital folyo baskı tabelalarını günlük hayatta çok sık görmekteyiz. Avm kapılarında,  reklam panolarında, otobüslerin üstünde ve daha pek çok alanda görülebilir.

 

Folyo Baskı Çeşitleri

 

  1. Normal Folyo: Bu çeşitleri cep vitrinlerde sıklıkla görmektesiniz.
  2. Şeffaf Folyo: Bu baskı türüne yapılan dijital baskı ters baskı olarak yapılmaktadır. Yapıştırılacak alana da mekanın içerisinden yapıştırılır.
  3. Cast Folyo: Bu baskı çeşitleri girintili çıkıntılı yerlere daha sıklıkla uygulanır. Çoğunlukla araç kaplamada kullanılır. Sıcak hava ile uygulanır. Üzerine özel laminasyon yaptırdığınız takdirde uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

 

İç Mekan Folyo Baskı

 

Bu tür baskılarda insan teması oldukça fazladır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi insan sağlığına zarar vermiyor olmasıdır. Yapılan baskıların su bazlı olması önemlidir. İç mekanda kullanılan bu baskılar dekoratif amaçlı veya tanıtım amaçlı kullanıldığı için hedeflenen kitleye doğrudan hitap etmelidir.

 

Dış Mekan Folyo Baskı

 

Bu tür baskılarda aranılan en önemli özellik baskının dayanıklı oluşudur. Bu dayanıklılık solvent bazlı boyalarla sağlanmaktadır. Bu sayede düşük maliyetle uzun ömürlü baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Aradığınız dijital folyo baskı tabela modellerini Hesaplı Tabela olarak sitemizde hizmetinize sunmaktayız.

 

 

 

Hızlı iletisim
  • 05386824096
  • kraltabela@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim