Kapı Tabelası

Kapı Tabelası

 

Kapı tabelaları insanların algı bütünlüğünü koruma açısından çok etkili bir reklam aracıdır. Gelen kişiler tabelanızda markanızı ve isminizi bir bütün olarak algılar. Bu da gelen kişilerde kalıcı etkiler yaratmaktadır. Kapı tabelaları özel işletmeler için olmazsa olmazdır. Günümüzde de iş yerleri için zorunlu hale gelmiştir.

 

Kapı Tabelası Nasıl Kullanılır?

 

Dışarıdan bakıldığında ne kadar kolay gibi gözükse de, kapı tabela modelleri yapım ve fikir aşaması açısından hiçte  kolay değildir. Renk, desen ve model açısından oldukça fazla çeşidi vardır. Tabelanın yapılacağı yere göre renk ve desen çalışması yapılır. Buna uygun olarak tabela kullanım şartına uygun ve kalite de hazırlanmış olur. Kapı tabelalarını, hastanede, şirketlerde, okullarda, resmi dairelerde hatta apartman veya sitelerde görmeniz mümkündür.

 

Kapı Tabelası Çeşitleri

 

Tabela çeşitleri bulunduğu ortama ve kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir. Aynı zamanda kullanacak olan kişinin tarzına ve zevkine kalmıştır.

  1. Çıktı
  2. Lazer
  3. Baskı
  4. El işçiliği  şeklinde olabilir. Makineler hayatımızı oldukça kolaylaştırmıştır bu sebeple insan gücünün bir kapasitesi olmasına karşı makinenin sınırsız bir gücü vardır.

 

Şimdilerde kapı tabelalarının üretimi çokça yapılmaktadır. Kapı tabelaları oldukça ucuzdur fakat ucuz diye her yerde yaptırılmamalıdır. Ucuza yaptıracağınız kapı tabelasının işçiliği ve kullanılan malzemesi de ucuzdur. Yaptıracağınız kapı tabelasının kaliteli ve iyi işçilikle yapıldığından emin olun. Eyüp tabelacı bu konuda en iyi işçilikle istediğiniz kapı tabelalarını size sunar. Hesaplı tabela olarak istediğiniz kalite ve fiyatta kapı tabelalarınızı hazırlıyor ve size teslim ediyoruz.

 

Hızlı iletisim
  • 05386824096
  • kraltabela@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim