One Way Vision Baskı

One Way Vision Tabela

 

One way vision tabelalara delikli folyo da denilir. Cephe giydirmek için kullanılır. Binaların cam yüzeylerinde bu baskı  çeşitlerini görmeniz mümkündür. Bu tabelaların en önemli özelliği delikli yapısıdır. Bunun nedeni ise içeriden bakıldığında dışarısı gözükürken dışarıdan bakanların içeriyi görmemesidir. Tabelanın ölçümlemesine dikkat edilmelidir. Milimetre olarak alınan ölçümlerde hatalar en az düzeye indirgenmektedir. Delik çaplarının küçük olarak kullanılması ise görüntü  kalitesini arttıracaktır.

 

One Way Vision Tabelaların Avantajları

 

  1. Bu tabela modellerinin en büyük avantajı solvent bazlı boyaların kullanılıyor olmasıdır. Dış mekan afişlerinin çoğunda dayanıklılık açısından bu boyalar kullanılır. Rüzgara ve yağışa karşı dayanıklı olduğu için uzun yıllar kullanılabilir.
  2. Boyutları 0.15 ve 2mm arası değişiklik gösterir. Bu sayede dışarıdan bakan biri asla içeriyi göremez. Size de rahat ve güvenilir bir çalışma ortamı sunulmuş olur.
  3. İşlemden önce yapılacak yerin fotoğrafları hemen her açıdan çekilmelidir. Bu fotoğraflar bilgisayara aktarıldıktan sonra tasarıma başlanır. Tasarımın en doğru şekilde yapılması için fotoğrafların her açıdan çekilmesi önemlidir.
  4. Kullanılan malzemenin yapışkanı kuvvetli ve delikleri küçük olmalıdır. Ürün ne kadar ince ve dayanıklı olursa dışarıdan bakıldığında baskı o kadar net görünür.

 

One way vision tabela fiyatları metrekare ölçülerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra her firmanın isteği farklı yönde olduğu için net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Hesaplı Tabela sitemizi arayarak ekibimizle görüşüp size uygun tabelanın fiyatını kolayca öğrenebilirsiniz.

Hızlı iletisim
  • 05386824096
  • kraltabela@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim