Pilon Tabela

Pilon Tabela

 

Pilon tabelalar yere monte edilip hazırlanmış tabela çeşitleridir. Karışık mekanlarda ya da kalabalık alanların bulunduğu ortamlarda kullanılır. Firmaların veya yönlendirilecek yerlerin adları bu tabelanın üzerinde yer alır. Kişilere gideceklerini gösterme konusunda yardımcı olur. Bu tabelalar çift taraflı olarak kullanılabilir. İstenilirse tasarıma bağlı tek taraflı olarakta kullanılabilmektedir. İş yerlerinin girişlerinde, gittiğiniz botanik parklarda bu tabelaları görmeniz mümkündür.

 

Pilon Tabela Özellikleri

 

  • Uzun ömürlü ve sağlam olması için üretiminde paslanmaz çelik veya krom kullanılması tercih edilir.
  •  Tabelanın yüksekliğini belirlemek tamamen müşterinin elindedir. Yüksekliği ne olursa olsun tabelanın mutlaka sağlam bir şekilde monte edilmesi gerekir. Yeri devamlı değişmeyeceği için tabelanın yerinin doğru belirlenmesi çok önemlidir. Zaman geçtikçe zorlu hava koşullarında zarar görmeden dayanabilmelidir. Önünü kapatacak herhangi bir bitki ya da materyal olmamalıdır.
  • Tabela modellerinin tasarımlar dikkat çekici olmalıdır. Firmalar tarafından bu tabelalar çok kullanılmaktadır. Bu tabelaları tasarlarken, müşteriyi doğru bir şekilde yansıttığından emin olunmalıdır. Profesyonel, şık ve dizayn edilmelidir.
  •  Işıklı ve ışıksız seçeneklerinden birini seçmek tamamen müşterinin elindedir. Müşteri isterse pilon tabelaların üstüne digital ekranda yerleştirilebilmektedir.

 

Tabela fiyatları, sizlerin belirleyeceği birçok kritere bağlı olarak değişmektedir. Bu konuda size daha detaylı yardımcı olabilmek için Hesaplı Tabela ekibimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Size uygun bütçe ve tasarımlarla tecrübemizi birleştiriyoruz ve sizin için en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz.

 

 

Hızlı iletisim
  • 05386824096
  • kraltabela@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim